Obchodně technický zástupce ve strojírenství

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ, Brno-centrum

Společnost Kraus s.r.o., inženýrská kancelář v oboru strojírenské výroby v centru Brna (Křenová 19), hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni.

NÁPLŇ PRÁCE:
– péče o stávající zahraniční zákazníky a rozvoj spolupráce
– tvorba cenových nabídek a objednávek
– koordinace a řízení zakázek u tuzemských dodavatelů
– kontrola kvality výrobků u tuzemských dodavatelů
– vyřizování reklamací zakázek

POŽADUJEME:
– min. SŠ vzdělání technického směru s maturitou
– znalost NJ výhodou
– znalost čtení výkresové dokumentace
– znalost technologie výroby a materiálů
– řidičský průkaz skup. B

NABÍZÍME:
– různorodá zajímavá práce ve stabilní firmě v centru Brna
– flexibilní pracovní doba
– osobní rozvoj
– seberealizace
– odpovídající finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Křenová 19, Brno
Možnost nástupu: ihned
V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail karel.kraus@krausbrno.cz